फेसबुकमा फर्किए ट्रम्प, लेखे – आई एम ब्याक !वासिङ्टन । अमेरिकी पूर्व राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्प फेसबुकमा हुनुहुन्छ। उनले शुक्रबार फेसबुकमा लेखेका छन्– आई एम ब्याक । जनवरी २५ मा, सोशल मिडिया कम्पनी मेटाले ट्रम्पको फेसबुक र इन्स्टाग्राम खाताहरू पुनर्स्थापित गर्ने घोषणा गरेको थियो।

अमेरिकी संसदमा हिंसा भड्किएपछि कम्पनीले ६ जनवरी २०२१ मा ट्रम्पको खाता ब्लक गरेको थियो । अहिले २ वर्षपछि उनी पुन: फेसबुकमा फर्किएका हुन् ।

ट्रम्पको फेसबुकमा पुनरागमनको बारेमा मेटा ग्लोबल अफेयर्सका अध्यक्ष निक क्लेगले भनेका थिए, ‘पूर्व अमेरिकी राष्ट्रपति डोनाल्ड ट्रम्पको खातालाई नयाँ नियमका साथ पुनर्स्थापित गरिनेछ, ताकि उनको पोस्टले फेरि हिंसा नभड्काओस्। उनको खाता हाम्रो सामुदायिक मानकहरूको अधीनमा छ। यदि उनीले फेरि हिंसा पोस्ट गरे भने ती पोस्टलाई यी प्लेटफर्महरूबाट हटाइनेछ। साथै उनको खाता पनि प्रतिबन्धित हुनेछ।‘

जनवरी ६, २०२१ मा सयौँ ट्रम्प समर्थकहरूले अमेरिकी संसदमा राष्ट्रपति चुनावको नतिजाको समयमा हिंसा गरेका थिए। जसमा एक प्रहरी अधिकारीसहित पाँच जनाको मृत्यु भएको थियो । ट्रम्पमाथि समर्थकहरूलाई उक्साएको आरोप लागेको थियो। त्यसपछि उनको सामाजिक सञ्जाल अकाउन्ट सस्पेन्ड गरिएको थियो ।

मोटरसाईकल दुर्घटना चालकको मृत्यु

मोरङको कटहरी गाउँपालिका-४ रङगेली सडक खण्डमा आईतवार राती मोटरसाईकल दुर्घटना हुँदा चालकको मृत्यु

प्रधान सेनापतिद्वारा दर्ज्यानी चिन्ह प्रदान

काठमाडौँ। प्रधान सेनापति प्रभुराम शर्माले प्राविधिक उपरथी दर्जामा पदोन्नति हुनु भएका प्राविधिक सहायक

एमालेको एकल बहुमतको सरकार निर्माण गर्ने तयारी स्वरूप ग्रासरुट अभियान : विष्णु पौडेल

नेकपा एमालेका उपाध्यक्ष एवं पूर्व अर्थमन्त्री विष्णु पौडेलले अहिलेको घटनाक्रमले देश अस्थिरतातिर जाने

 सामाजिक सञ्जालमा हामी