सप्तरीका तीन जना कोरोनामुक्त भई डिस्चार्जसप्तरीमा कोरोना जितेर आज (बुधबार) तीन जना डिस्चार्ज भएका छन् । पहिलो पीसीआर परीक्षणमा कोरोना पोजिटिभ देखिएका डाक्नेश्वरी नगरपालिकाका दुई जना र बलान बिहुल गाउँपालिकाका एक जना गरी तीन जनाको दोश्रो रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरूलाई डिस्चार्ज गरिएको हो ।


डाक्नेश्वरी वडा नं. ८ भुतहीका ३५ वर्षीय जसोलाल राम र वडा नं. ४, प्रवाहाका २२ वर्षीय रामकुमार मुखिया तथा बलान, विहुल वडा नं. ४ मौवाहाका ३५ वर्षीय अमरनाथ मण्डललाई डिस्चार्ज गरिएको गजेन्द्रनारायण सिंह अस्पतालका मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्ट डा.चुमनलाल दासले जानकारी दिनुभयो । डाक्नेश्वरीका राम र मुखियामा गत जेठ १२ गते तथा बलान विहुलका मण्डलमा गत जेठ १० गते कोरोनाको सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो ।

यसअघि गत जेष्ठ २२ गते डाक्नेश्वरी नगरपालिका – ३, हटैलका १८ वर्षीय नसिम हुसेन १८ दिनको उपचारपश्चात् कोरोना जितेर घर फर्केका थिए । सप्तरीमा हालसम्म १०६ कोरोना सङ्क्रमित भेटिएकोमा चार जना निको भएर घर फर्केका छन् ।

यस्तो छ आजको विदेशी मुद्राको विनिमय दर

काठमाडौँ । नेपाल राष्ट्र बैँकले आइतबारका लागि विदेशी मुद्राको विनिमय दर तोकेको छ।

इँटाभट्टाको पर्खाल भत्किँदा एक महिलाको मुत्यु

सिरहा । सिरहामा इँटाभट्टाको पर्खाल भत्किएर एक महिलाको मुत्यु भएको छ । अन्य

जातीय छुवाछुत र हिंसाविरुद्ध उभिन प्रधानमन्त्रीको आग्रह

काठमाडौं । प्रधानमन्त्री पुष्पकमल दाहाल ‘प्रचण्ड’ले सम्पूर्ण नेपालीलाई छुवाछूत र जातीय हिंसाविरुद्ध उभिन

चीनले भन्यो : युक्रेनलाई हतियार दिने अमेरिका हो

काठमाडौं। द्वन्द्वग्रस्त युक्रेनलाई हतियार उपलब्ध गराउने चीन नभएर संयुक्त राज्य अमेरिका भएको चिनियाँ

 सामाजिक सञ्जालमा हामी