सप्तरीका तीन जना कोरोनामुक्त भई डिस्चार्जसप्तरीमा कोरोना जितेर आज (बुधबार) तीन जना डिस्चार्ज भएका छन् । पहिलो पीसीआर परीक्षणमा कोरोना पोजिटिभ देखिएका डाक्नेश्वरी नगरपालिकाका दुई जना र बलान बिहुल गाउँपालिकाका एक जना गरी तीन जनाको दोश्रो रिपोर्ट नेगेटिभ आएपछि उनीहरूलाई डिस्चार्ज गरिएको हो ।


डाक्नेश्वरी वडा नं. ८ भुतहीका ३५ वर्षीय जसोलाल राम र वडा नं. ४, प्रवाहाका २२ वर्षीय रामकुमार मुखिया तथा बलान, विहुल वडा नं. ४ मौवाहाका ३५ वर्षीय अमरनाथ मण्डललाई डिस्चार्ज गरिएको गजेन्द्रनारायण सिंह अस्पतालका मेडिकल सुपरिन्टेन्डेन्ट डा.चुमनलाल दासले जानकारी दिनुभयो । डाक्नेश्वरीका राम र मुखियामा गत जेठ १२ गते तथा बलान विहुलका मण्डलमा गत जेठ १० गते कोरोनाको सङ्क्रमण पुष्टि भएको थियो ।

यसअघि गत जेष्ठ २२ गते डाक्नेश्वरी नगरपालिका – ३, हटैलका १८ वर्षीय नसिम हुसेन १८ दिनको उपचारपश्चात् कोरोना जितेर घर फर्केका थिए । सप्तरीमा हालसम्म १०६ कोरोना सङ्क्रमित भेटिएकोमा चार जना निको भएर घर फर्केका छन् ।

वैशाख ११ गतेदेखि खोप सप्ताह

काठमाडौँ । स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयले यही वैशाख ११ देखि १७ गतेसम्म खोप

भारतबाट फर्किने अधिकांशमा कोरोना सङ्क्रमण

बैतडी । केही महिनायता सङ्क्रमण दर शून्य रहेको सुदूरपश्चिम प्रदेशमा कोरोना सङ्क्रमण दर

२ सय ६८ थान नक्कली नोटसहित एक जना पक्राउ

सर्लाही, बरहथवा नगरपालिका-१७ बागमती सिचाई नहरस्थित सडकबाट नेपाली एक हजार दरको २ सय

कोरोना सङ्क्रमण बढेपछि सुदूरपश्चिमका सीमा नाकामा कडाइ

धनगढी । सुदूरपश्चिम प्रदेशमा कोरोना सङ्क्रमण दर बढ्न थालेपछि प्रदेश सरकारले भारतसँग जोडीएका